VS-50RIA100M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-50RIA100M
JLCPCB Part #
C17550445
Package
TO-208AC(TO-65)
Description
-40℃~+125℃ 1 SCR 1.6V 100mA 1kV 2.5V 200mA 80A TO-208AC(TO-65) Thyristors (SCR)/Modules ROHS