CRCW12104R30JNEAHP
MFR.Part #
CRCW12104R30JNEAHP
JLCPCB Part #
C4044439
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS