VY2151K29Y5SS6TV5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VY2151K29Y5SS6TV5
JLCPCB Part #
C2234297
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS