VS-10RIA100M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-10RIA100M
JLCPCB Part #
C17367350
Package
TO-208AA(TO-48)
Description
-65℃~+125℃ 1 SCR 1.75V 10A 130mA 1kV 2V 60mA TO-208AA(TO-48) Thyristors (SCR)/Modules ROHS