VS-40HFL10S05
MFR.Part #
VS-40HFL10S05
JLCPCB Part #
C17483189
Description
-40℃~+125℃ 1.95V@40A 100V 100uA@100V 40A 500ns DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS