VS-40HFL40S05
MFR.Part #
VS-40HFL40S05
JLCPCB Part #
C17550938
Description
-40℃~+125℃ 1.95V@40A 400V 40A 500ns DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS