Y14870R01333D0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14870R01333D0W
JLCPCB Part #
C6013824
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 13.33mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount