VS-30CTQ080HN3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-30CTQ080HN3
JLCPCB Part #
C6604168
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 15A 550uA@80V 80V 860mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS