VS-30CTQ040HN3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-30CTQ040HN3
JLCPCB Part #
C7389018
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 15A 2mA@40V 40V 620mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS