VS-30CTQ045HN3
MFR.Part #
VS-30CTQ045HN3
JLCPCB Part #
C5831390
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 15A 2mA@45V 45V 620mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS