30CTQ035
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
30CTQ035
JLCPCB Part #
C3757169
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 15A 1mA@35V 35V 620mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS