VS-10TQ045HN3
MFR.Part #
VS-10TQ045HN3
JLCPCB Part #
C3757364
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.05kA 10A 2mA@45V 45V 570mV@10A TO-220AC Schottky Diodes ROHS