VS-18TQ040HN3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-18TQ040HN3
JLCPCB Part #
C6326363
Package
TO-220AC
Description
18A 2.5mA@35V 40V 600mV@18A TO-220AC Schottky Diodes ROHS