VS-16FL60S05
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-16FL60S05
JLCPCB Part #
C17272927
Package
DO-203AA(DO-4)
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@16A 16A 500ns 50uA@600V 600V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS