RER45F2490RCSL
MFR.Part #
RER45F2490RCSL
JLCPCB Part #
C1571534
Description
10W 249Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance