VS-16FL60S02
MFR.Part #
VS-16FL60S02
JLCPCB Part #
C17372233
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@16A 16A 200ns 50uA@600V 600V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS