VS-16FL20S02
MFR.Part #
VS-16FL20S02
JLCPCB Part #
C17550177
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@16A 16A 200V 200ns 50uA@200V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS