VS-16FL100S05
MFR.Part #
VS-16FL100S05
JLCPCB Part #
C17243771
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@16A 16A 1kV 500ns 50uA@1000V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS