VS-150U120DL
MFR.Part #
VS-150U120DL
JLCPCB Part #
C17347925
Package
DO-205AA(DO-8)
Description
-40℃~+180℃ 1 Independent 1.2kV 1.47V@600A 150A DO-205AA(DO-8) Diodes - General Purpose ROHS