Y1183191K000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1183191K000B0L
JLCPCB Part #
C1491599
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 191kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors