VS-12FLR60S05
MFR.Part #
VS-12FLR60S05
JLCPCB Part #
C17684038
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@12A 12A 500ns 50uA@600V 600V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS