BFC238350223
MFR.Part #
BFC238350223
JLCPCB Part #
C3788589
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS