VS-12FLR40S05
MFR.Part #
VS-12FLR40S05
JLCPCB Part #
C17401636
Package
DO-203AA(DO-4)
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@12A 12A 400V 500ns 50uA@400V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS