VS-12FL20S05
MFR.Part #
VS-12FL20S05
JLCPCB Part #
C17669960
Package
DO-203AA(DO-4)
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@12A 12A 200V 500ns 50uA@200V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS