VS-12FL10S05
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-12FL10S05
JLCPCB Part #
C17674907
Package
DO-203AA(DO-4)
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@12A 100V 12A 500ns 50uA@100V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS