VS-10RIA40M
MFR.Part #
VS-10RIA40M
JLCPCB Part #
C17404214
Description
-65℃~+125℃ 1 SCR 1.75V 10A 130mA 2V 400V 60mA TO-208AA(TO-48) Thyristors (SCR)/Modules ROHS