TE1206-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TE1206-E3
JLCPCB Part #
C1601901
Package
Plugin,D8xL17.5mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 17.5mm 2000hrs@85℃ 20uF 25V 插件,D8xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS