VR68000007504JAC00
MFR.Part #
VR68000007504JAC00
JLCPCB Part #
C1368485
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS