BFC237874563
MFR.Part #
BFC237874563
JLCPCB Part #
C3806359
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 56nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS