VR68000002704JAC00
MFR.Part #
VR68000002704JAC00
JLCPCB Part #
C3577692
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS