Y0793120R000T9L
MFR.Part #
Y0793120R000T9L
JLCPCB Part #
C1474807
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS