SE15PBHM3/85A
MFR.Part #
SE15PBHM3/85A
JLCPCB Part #
C17532527
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.05V@1.5A 1.5A 100V 30A 5uA DO-220AA(SMP) Diodes - General Purpose ROHS