RNC70H1001FRRE6
MFR.Part #
RNC70H1001FRRE6
JLCPCB Part #
C5863473
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors