VI40120C-E3/4W
MFR.Part #
VI40120C-E3/4W
JLCPCB Part #
C5825954
Description
1 Pair Common Cathode 120V 20A 500uA@120V 880mV@20A TO-262AA Schottky Diodes ROHS