VS-40L15CT-1-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-40L15CT-1-M3
JLCPCB Part #
C6326397
Package
TO-262AA
Description
1 Pair Common Cathode 10mA@15V 15V 20A 410mV@19A TO-262AA Schottky Diodes ROHS