VI30100S-E3/4W
MFR.Part #
VI30100S-E3/4W
JLCPCB Part #
C6919937
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100V 1mA@100V 250A 30A 910mV@30A TO-262AA Schottky Diodes ROHS