VB30120SG-E3/8W
MFR.Part #
VB30120SG-E3/8W
JLCPCB Part #
C6591358
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.28V@30A 120V 220A 30A 500uA@120V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS