VB30120S-E3/8W
MFR.Part #
VB30120S-E3/8W
JLCPCB Part #
C7409611
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.1V@30A 120V 300A 30A 500uA@120V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS