VB30100SG-E3/8W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB30100SG-E3/8W
JLCPCB Part #
C7409609
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100V 1V@30A 250A 30A 350uA@100V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS