VB20100C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB20100C-E3/4W
JLCPCB Part #
C6015679
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 790mV@10A 800uA@100V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS