BFC238055103
MFR.Part #
BFC238055103
JLCPCB Part #
C6131305
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 200V、400V ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS