V8KM60DU-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V8KM60DU-M3/I
JLCPCB Part #
C6015488
Package
DFN-8(5x6)
Description
2 Independent 300uA@60V 60V 640mV@4A 8A DFN-8(5x6) Schottky Diodes ROHS