Y149620K8000T0R
MFR.Part #
Y149620K8000T0R
JLCPCB Part #
C4276653
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20.8kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount