V10K100DUHM3/H
MFR.Part #
V10K100DUHM3/H
JLCPCB Part #
C6582731
Package
DFN-8(5x6)
Description
100V 2 Independent 500uA@100V 5A 750mV@5A DFN-8(5x6) Schottky Diodes ROHS