CRCW25124K30FKTG
MFR.Part #
CRCW25124K30FKTG
JLCPCB Part #
C2148386
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount