RN70E1002FBSL
MFR.Part #
RN70E1002FBSL
JLCPCB Part #
C3362704
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors