RN55C4991DR36
MFR.Part #
RN55C4991DR36
JLCPCB Part #
C3542955
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors