V60DM60CHM3/I
MFR.Part #
V60DM60CHM3/I
JLCPCB Part #
C3757553
Description
1 Pair Common Cathode 2.1mA@60V 30A 60V 710mV@30A TO-263AC Schottky Diodes ROHS