V60D60CHM3/I
MFR.Part #
V60D60CHM3/I
JLCPCB Part #
C3757183
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 30A 5mA@60V 60V 640mV@30A TO-263AC Schottky Diodes ROHS