V40DM120C-M3/I
MFR.Part #
V40DM120C-M3/I
JLCPCB Part #
C6310790
Package
TO-263-3
Description
1 Pair Common Cathode 120V 20A 500uA@120V 890mV@20A TO-263-3 Schottky Diodes ROHS